Bedava Chat Siteleri | HaydiSohbete.Com
Sohbet Bedava Chat Siteleri

3 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 1 yorum yapıldı.

Bedava Chat Siteleri

Günün yorgunluğunu atmanın en güzel yolu Bedava Chat Siteleri nde vakit geçirmektir. Bir kaç cümleyle başlayan keyif, saatlerce sürer. Sınırsız ve özgürce Sohbet edilmek olanağı, günün her anında uzanabileceğin kolaylıkta olması en güzel yanıdır.

Tanımadığın biriyle bir şeyler paylaşabilmek başlangıçta çok zordur. Ancak bir ekranın ardından birilerine cümlelerinle dokunmak, yüzyüze olmaktan daha kolaydır. Normal hayatımızda utana sıkıla girdiğimiz diyaloglara genç, yaşlı demeden en özgür halimizle yanaşırız bu durakta.

Bir Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Var

Kelimelerin etkisi tartışılmazdır elbette. Bir kaç cümle belkide hiç yaşanmamış gibi dokunur sol köşene. Hiç kimsenin bizi anlamadığından dert yakındığımız, yalnızlığın küresel çaresizlik olduğu şu devirde, belkide hiç göremeyeceğiz biri yanımızdaymış gibi sarıp sarmalar cümleleriyle. Seviyeli Chat yerleri canın sıkılmadan, hiç keyfin kaçmadan yeni arkadaşlıklar kurabileceğin en güzel limandır. Yeter ki gemiyi yürütmeyi bilmeli değil mi?

Ne yaşın ne de cinsiyetin önemi yoktur derdi  Muhabbet olanın. Sadece anın tadını çıkarmayı bekler ve ister. Bazen öyle içten, öyle canayakındır Chat Odaları ndaki kişiler, o uzak mesafeler bile aşılır bir kahvenin kırk yıl hatırı olsun diye. Ne güzeldir heyecanla buluşma planları yapmak. Ve ne güzeldir hiç tanımadığın ancak cümlelerine aşina olduğun birini kanlı canlı karşında görmek. Çoktur bu türden yaşanmışlıklar, toplu buluşmalar, birlikte biriktirilmiş anılar buralarda. Eskiyi özlemle ananları çok görürsünüz. Ve kimi hiç unutmayacak kadar vefalıdır kaybettiği eski dostunu. Özlemle çınlatır kulaklarını içinde yüzlerce, binlerce keşkeyle. Mesafenin ne önemi var zaten dostluğun kıymetini bilene…

Düşünmeden Uğra Buraya

Hepimiz gün içerisinde aşamadığımız stresleri gün be gün yığıyoruz içimize. Kimselere anlatamadığımız neler saklı bağrımızda neler… Anlatsan bir derttir yakınındakilere, anlatmasan bir dert. Kimi zaman anlayan olmaz, kimi zamansa yargılayan. Klavyenin  ardında dertleşmek birileriyle daha kolaydır. Çünkü tıpkı senin gibi anlaşılmaya özlem dolu insanlar, yalnızlığından sıyrılmak için gelmiştir binbir umutla. O yüzden tasını tarağını topla gel buraya 🙂 Yalnızlıkmış, stresmiş, yorgunlukmuş hepsi bu dünyanın çok çok dışında. Hiç düşünmeden hemen uğra!

 

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

  • 21 Mayıs 2021 / 20:25

    Bedava sohbet denince akla haydisohbete.com gelir sizide aramizda gormek isteriz.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!