Bulgaristan sohbet siteleri | HaydiSohbete.Com
Sohbet Bulgaristan sohbet siteleri

4 ay önce GoLqe tarafından eklendi. kez görüntülendi. 3 yorum yapıldı.

Bulgaristan Sohbet Siteleri

Bulgaristan sohbet siteleri yurtdışında yaşayan vatan hasreti çeken vatandaşlarımız için açılmış nadide sohbet odamızdır. Aynı zamanda sınır komşularımızdan birisidir. Geçim kaynakları sınırlı olsada kendi başına bunu sağlayabilmektedirler. Başkenti Sofya olan bu harika ülkenin resmi dili, bulgarca olsada, bölgesel olarak türkçe ve romanca, oldukça fazla şekilde kullanılmaktadır. Ülkenin nüfus sayısı, 8 milyon’un üzerindedir. Bulgaristan’da Türk sayısı oldukça fazladır. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle üniversitede Türk öğrenci sayısı da fazladır. Bulgaristan chat odaları en güzel saatlerin yaşandığı ve sizinde aramıza katılıp eğlenceye dahil olabileceğiniz bir odamızdır.

Bulgaristan arkadaşlık siteleri siz değerli üyelerimizin rahat ve güvenli sohbet edebilmesi için gerekli önlemleri almıştır. Kişisel bilgilerinizi paylaşlaşmanınızı rica ediyoruz. Bulgaristan yerli hakkı dünyaca biliniyorki çok şantaj olan bir ülke. Bu konuda blog yazılarıda bunu ispatlamıştır. Özellikle erkekleri ağına düşüren bulgar kadınların sayısı oldukça fazladır. Sakın bu tür oyunlara gelmeyiniz. Bizler site genelinde yapılan sohbetlere hakimiz fakat özel odalar kesinlikle kontrolümüz dışındadır. Sizlerden bu şekilde para veya buna benzer şeyler teklif edenler olursa lütfen admin arkadaşlarımıza bildiriniz. Bulgaristan kameralı sohbet odalarımızda özellikle dikkat ediniz. Kamerada uygunsuz görüntülerinizi kaydedip sizlere şantaj yapılması kaçınılmaz olur. Bu konuda gerçekten çok dikkat ediniz.

Sizleri bulgaristan telefonlarından arayıp deneyebilirler. Numaralarını özellikle bazı sitelerde yayınlayarak avını bekleyen bulgar kadın haddinden fazladır. Bulgaristan bayan numaraları yazdığınızda direk bu kişilerle irtibata geçmiş olursunuz ki bu avın oltaya geldiği anlamına gelir. Bu tür durumlarda kesinlikle emniyet güçlerimizle irtibata geçiniz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

 • 18 Şubat 2021 / 20:28
  Hüzzam

  Sınır komsumuz gercekten guzel yer ama giderdeniz kesinlikle dikkat edin heran soyulabilirsiniz:))

 • 18 Şubat 2021 / 20:42

  Sinir imda olan bulgaristan gezilecek ulke aslinda gidip gormek varya yoruma gerek yok aslinda varya yi gormek var ellam ((: varnaliyim varnaliyim

 • 19 Şubat 2021 / 10:53

  […] Bulgaristan Chat Odaları Giriş için Tıklayın […]

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!