Kıbrıs Sohbet | HaydiSohbete.Com
Sohbet Kıbrıs Sohbet

6 gün önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Kıbrıs Sohbet

Doğu Akdeniz’in incisi, sıcacık ada insanın gülen yüzü Kıbrıs Sohbet ‘le neşeli anlara hazır mısın? Akdeniz’in sıcak sularının kavurduğu tenler, hayatın hiç eksilmediği, ışıkların sönmediği sokaklar, yerli yabancı bir çok turistin tatil rotasıdır Kıbrıs. Vatan özlemiyle yanıp tutuşan kalplere denk gelirsiniz ne yana dönseniz. Yarası hala tazedir, ‘Ayşe tatile çıksada’… Bir çok yarım kalan öykü, bir çok acı saklıdır bağrında. Ama yüzleri hep güler Kıbrıslının. Hele o tadına doyum olmaz şeker şerbet şivesi yok mudur? Çayını, kahveni al seyret mutlulukla o konuşurken… Kalbinin odacıkları dolup taşar Muhabbet in şenliğiyle.

Gecesi, gündüzü aynıdır Yavru Vatan’ın. Gez gez bitmez güzellikleri. O mis gibi denizi, cıvıl cıvıl plajları, ışıklarla bezenmiş otelleri, müziğin sokaklara taştığı, eğlencenin kesilmediği eğlence merkezleri… İnsan yaşlanır mı hiç Kıbrıs’ta? Rauf Denktaş’ın göz nuru, Bülent Ecevit’in kanayan yarası, Türkiye’nin yarım kalan kalbidir burası. Tek milletin birbirine hasretliğidir Lefkoşa. Bir tarafı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, diğer tarafı Güney Kıbrıs Rum Kesimi. Yani bir yanı buruktur, yani eksiktir hep hakkı elinden alınmışçasına…

Kahkahalar Çınlasın Odalarda

Güler yüze hasret kaldığımız şu günlerde kapısını çalacak, Sohbet iyle kafa dağıtacak insan ararız yana yakıla. Chat Odaları sayesinde klavyenin ucundan kilometrelerce öteye uzanır yüreklerimiz. İster Telefondan Sohbet et, ister bilgisayarının başına geç. Sıcacık cümleler ruhunu okşasın izin ver. İlişki Siteleri ile yürek yüreğe verebileceğin, aşkın doyumsuzluğuna erişebileceğin birini bulabilirsin. Ya da dostluksa niyetin, arkadaşlarınla günün stresinden sıyrılmak istiyorsan Arkadaşlık Siteleri tam sana göre! Şarkılarla buluşabileceğin, sevdiklerine beğendiğin parçaları armağan edebileceğin Reklamsız Radyo ‘da parmaklarının ucunda. Yazın sıcağında ister tatilde soğuk içeceğini yudumlarken, ister evinde yatağına uzanmışken keyifli, neşe dolu, her yaştan insanla iletişim kurabileceğin bu platformalara hemen uğra! Yanıbaşındaymışcasına huzur versin sana kelimeler. Ve çırpınsın yüreğin yeni heyecanların durağında! Adım adım mutluluğa çıksın yolun yanındaki kalabalıkla. Sevinci, hüznü bölüşebilmek ne güzeldir dostlarla… Sen sevmesini bil yeter ki! Yüreğini yüreğine sarabileceğin yüzlerce kullanıcı şu an burada!

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!