Genel Konya sohbet

1 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 4 yorum yapıldı.

Bugün sizlere yeni açmış olduğumuz Konya sohbet odamızı tanıtmak istiyorum. Daha önce buna benzer yazılarımızla karşınızda olduk. Öncelikle biraz Konya ilimizden bahsetmek istiyorum. Hepinizin bildiği gibi Konya diyince ilk akla gelen Mevlana’dır. Manevi havası gerçekten farklıdır ve gelen insanlar beğenerek gezmektedir. Insanların sıcaklığı da gelen kişileri fazlasıyla mutlu etmektedir. Gelenler bilir ki değişilmez yeri Meramdır. Meram hem yeşilliği hem manzarası ve temiz havasıyla muhteşem bir yerdir.

Kanalımıza gelen Konya’lı arkadaşların isteği üzerine Konya sohbet odasını aktif ettik. Siz değerli arkadaşlarımızı da aramızda görmekten mutlu oluruz. Sitemizde bulunan diğer arkadaşlarımızla tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçekten aile ortamı isteyenlerin aynı çatı altında buluştuğu tel adres. Konya chat odaları huzurun ve mutluluğun buluştuğu insanların kaynaştığı sağlam dostlukların kurulduğu aile ortamıdır.

Birbirinden değerli arkadaşlarımızın eşsiz sohbetleri kanallarımızı daha güzel yerlere getirmektedir. Biz her zaman farklı olduğumuzu bir kez daha Konya sohbet sitemizde gösterdik. Daha fazla anlatmaya gerek yok buyurun gelin o anı kendiniz yaşayın..

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

 • 16 Ocak 2021 / 22:38
  HavaLi

  Sohbet Muhabet dostluk Arkadaslik Hersey http://www.Haydisohbete.com da Biz Burdayiz Ya Sen…?

 • 17 Ocak 2021 / 13:04

  Seviyeli hos sohbete guzel şehrin konyanın tüm insanlarını bekliyoruz haydisohbete

 • 23 Ocak 2021 / 23:41

  […] Konya sohbet odasına giriş […]

 • 24 Ocak 2021 / 16:42
  AyCa

  guzel seviyeli sohbet kalici dostluklar icin haydi sohbete diyoruz. mevlana sehrinn guzel insanlari sizleride aramizda gormek isteriz ee ozaman haydisohbete ;))))

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!