Genel KURBAN OLURUM SOHBETİNİN AKIŞINA

6 ay önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 5 yorum yapıldı.

Biz insanlar iki tatlı dile hasret kalmışız ki nerede güzel bir sohbet olsa orda kendimizi bulur olmuşuz. Eskiden misafirliklerin ne kadar da önemi büyüktü.. Ama şimdi o kadar özledik ki o doyumsuz sohbetleri , o içten gülümsemeleri..Hele ki uzaktan bir arkadaşın dostun akraban geldiğinde evde şenlikler başlardı planlar yapılırdı ama şimdi öyle mi? Maalesef öyle bir dönemdeyiz ki kendimizi eve kapattık kimimiz işimizin başında kimimiz aşının derdinde. Hele ki bir virüs illeti geldi ki hayatımıza tamamen kapadık kendimizi topluma insanlara ve o güzel muhabbetlere. Ama size birşey diyeyim mi ? Sakın ama sakın unutmayın gülüşlerinizi ve hayatınıza farklılıklar katın. Benim gibi sizler de www.haydisohbete.com’a gelin .. Görün bakalım sohbet nasılmış . Görün bakalım arkadaşlık nasılmış. Ah heleki o güzel yayınları yokmu ? Radyoyu kapattığınıza bile utanırsınız. Canınız mı sıkkın hemen paylaşacak bir arkadaşın vardır.. Güzel bir haber mi aldın ? Eee o sevinci de birlikte yaşamak bize düşer değil mi? Ah ah www.haydisohbete.com kurban olurum senin sohbetinin akışına, muhabbetinin yarışına ve en güzel aşkları dostlukları yaşatışına.. Kısaca diyorum ki siz siz olun ama bizimle olun ve o güzel doyumsuz sohbetleri kaçırmayın..

GİRİŞLER HAYDİSOHBETE.COM’A
Sohbet siteleri arasında en çok tercih edilen ve de güzel ülkemin güzel şehirlerinden aramıza katılan o güzel dostlara selam olsun.. Selam olsun chat sitelerinin şahı olan www.haydisohbete.com’ a . Biz burda mutlu huzurluyken peki siz nerdesiniz? İftar sohbetleri gün içerisinde ne yemek yapacaksın muhabbetleri ve sahurda müzikler eşliğinde olan misafirperverlikleri asla unutamayacaksınız..O zaman ne diyoruz girişler haydisohbete.com’a lütfen.. Çıkın çıkın gelin hadi…

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

 • 21 Nisan 2021 / 15:11

  Gülümseyerek okuduğum bi makale emegine yüreğine saglik emoşşş arkadaşımızın sizide sohbetin muhabbetin kanalına bekleriz..

 • 21 Nisan 2021 / 15:11

  Gülümseyerek okuduğum bi makale emegine yüreğine saglik emoşşş arkadaşımızın.. sizide sohbetin muhabbetin kanalına bekleriz..

 • 21 Nisan 2021 / 23:00

  7/24 Kaliteli sohbetin tek adresi Haydisohbete.com 😉

 • 21 Nisan 2021 / 23:02

  Emeğinize yüreğinize sağlık.

 • 21 Nisan 2021 / 23:06

  Ne oLayi Burada (: Gercekten SeviyeLi ve HoS Bir Site (:

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!