Peker'in 'Defne Hanım' Açıklaması | HaydiSohbete.Com
Genel Peker’in ‘Defne Hanım’ Açıklaması

2 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Peker’in ‘Defne Hanım’ Açıklaması

Tüm Türkiye Sedat Peker’in ‘Defne Hanım’ açıklamasını konuşuyor. Günlerdir sosyal paylaşım sitesi Youtube üzerinden bölümler halinde video yayınlayan Sedat Peker, twitterdaki kişisel hesabından da twitler paylaşıyor. Milyonlarca kez izlenen videolar sayesinde Youtube hesabı da resmileşen Peker, hem Türkiye hem de dünya basının yakın markajında. Dubai’ye kaçtığı belirtilen organize suç örgütü lideri Sedat Peker adeta öfkesini yaptığı açıklamalarla kusuyor. İçişleri Bakan’ı Süleyman Soylu ve eski bakanlardan Berat Albayrak ve abisi hakkında akıllara durgunluk veren iddialarda bulunan Peker, sık sık susmayacağını ve durmayacağını belirtiyor. Evi aranırken eşinin eşyalarının erkek polisler tarafından arandığını ve çocuğunun başına silah dayandığını iddia eden Peker’i, TRT’de canlı yayına çıkan Soylu yayınlattığı görüntülerle yalanlamıştı. Duabi’de kaldığı otel odasında çekimler yapan ve Süleyman Soylu’yu koltuğundan edeceğini belirten Peker, Hadi Özışık’la konuştuğu görüntülerini yayınlayarak, Soylu’nun kendisini susturmaya çalıştığınıda ima etti.

Defne Samyeli Akıllara Geldi

Peker yaptığı yeni açıklamalarda: ‘Daha önce de söylemiştim. Havlamasını bilmeyen it, eve kurt çağırır diye. Hiçbir zaman suçlanmadığım bir olayı böyle gündem yaparsanız öyle bir şey yaparım ki, ben de Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım. Şansınızı zorlamayın!” tehdidiyle gündeme damga vurdu. Yerli ve yabancı basının ilk sıralardan gördüğü haber yüzünden eski haber sunucusu Defne Samyeli’de gündemin baş kahramanı oldu. Yaşanan bu gelişmelerden dolayı oldukça sinirlendiği gözlenen eski Türkiye Güzeli Samyeli, twitter ve Instagram hesaplarından Peker’e çok ağır cevap verdi.

Defne Zehir Zemberek

17/25 Aralık olaylarında FETÖ terör örgütü üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Defne Samyeli hakkında aşk iddiaları ortaya atmış ve ikili iddialara çok sert çıkmıştı. Dün Samyeli açıklamasında Peker’e seslenerek; ‘Defne’nin soyadını açıkla’ baskısında bulundu. Zan altında kaldığını belirten Samyeli ‘kul hakkı bir tek sizi mi özel?’imasında bulundu. Samyeli, ‘Ben o Defne Hanım değilim. Ama görüyorum ki gündemde benmişim gibi bir algı oluşmuş, ya da yaratılmış. Son dönemin en popüler tweetlerinin yazarı Sedat Peker, bunlardan birinde bahsettiği Defne Hanım’ın soyadını da bahşederse, başta ben olmak üzere diğer kadın, anne, kız çocuğu Defne’ler durduk yere zan altında kalmaz iftiraya uğramaz. Yayınlarında sık sık Allah’a sığınan, karısının anneliğine, kızının gözyaşının kutsallığına, Kur’an’ın iftira ile ilgili hükümlerine ve de ‘kul hakkı’na atıfta bulunan Sedat Peker, bu konularla ilgili sadece kendi ve ailesinin Allah katında imtiyazlı olduğunu düşünmüyordur sanırım’ açıklamasıyla Peker’e yüklendi. Bu açıklamanın hemen ardından Sedat Peker’den bir özir açıklaması geldi. Peker, Samyeli’den ‘tüm kalbiyle özür dilediğini’ vurguladı.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!