Seda-Demet Krizi Tırmanıyor | HaydiSohbete.Com
Magazin Seda-Demet Krizi Tırmanıyor

2 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Seda-Demet Krizi Tırmanıyor

Star Tv’de yayınlanan Demet Akalın ve Alişan’ın programlarının bitmesinin ardından Seda-Demet krizi tırmanıyor. Hafta içi her sabah Star Tv ekranlarında yayınlanan şarkıcı Demet Akalın ve türkücü Alişan’ın programları geçtiğimiz günlerde final yaptı. Daha önce Beyaz Tv’de yer alan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programında sunucu Arto Dalga ve Bircan Bali, Akalın ve Alişan’ın gönderileceğini ve yerlerine Seda Sayan’ın getirileceğini iddia etmişti. Magazin kulislerinde büyük yankı uyandıran iddialar sonrası Sayan çıkan haberlere sessiz kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde programın final yapmasıyla adeta bir şok dalgası yaşandı. Şarkıcı Demet Akalın’ın, Seda Sayan’ı Instagram hesabından engellediği konuşuldu. Bu haberlerin ardından  instagram’da bir video paylaşan Sayan, Akalın’ı bombaladı.

Kimsenin Ekmeğiyle Oynamam

Sayan yaptığı açıklama ile hakkında çıkan ‘işinden etti’ iddialarına çok sert cevap verdi. Akalın’ı sözleriyle yalanlayan usta televizyoncu üstüne basa basa ‘kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamamda’ dedi. Sayan’ın bu açıklamalarından sonra Akalın cephesinden de bir gönderme geldi. Seda Sayan’ı üstü kapalı  yalancılıkla suçlayan şarkıcı, ‘cenaze evine davulla gidilmez’ dedi. Akalın’ın iddialarına göre Sayan, önce program yapmayacağını belirtti. Ancak daha sonrasında ise Akalın’ın programının final gününde ‘ben başlıyorum’ diye mesaj attı. Final çekiminde ekiple duygusal anlar yaşanırken, Sayan’ın böyle bir mesaj atmasını ayıplayan şarkıcı, ‘seninle bir daha beni yanak yanağa göremezler’ diyerek Sayan’a ateş püskürdü.

Yapımcı Devreye Girdi

İki şarkıcının sosyal medya üzerinden kapışmasına yapım şirketi de dahil oldu. İki şarkıcının da çalıştığı Global Medya Ajansı’ndan yapılan açıklamada Alişan ve Akalın’a teşekkür edilirken, yola Sayan’la devam edileceği bildirildi. Eski sunucuların kovulduğu imajının ortaya çıkmasına açıklık getiren ajans, ikilinin anlaşmasının sona ererek, final yaptığını vurguladı.  Daha öncede Fatih Ürek ve Onur Büyüktopçu ile ilgili Sayan hakkında ‘işlerinden etti’ haberleri çıkmış, Sayan haberlerin üzerinde çok durmamıştı. Yaz ayının gelemesiyle birlikte televizyon programları bir bir final yapmakta. Star Tv’de yeni sezonda başlayacak olan sabah programında Sayan izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak. Gözler ikiliden gelecek yeni açıklamalara çevrilirken, Alişan’ın suskunluğunu koruması dikkat çekti.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!