Sesli Sohbet Siteleri | HaydiSohbete.Com
Sohbet Sesli Sohbet Siteleri

4 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Sesli Sohbet Siteleri Nedir?

Hepimiz yalnız kaldığımızda geçmişe dair özlemlerin yüklendiği güzel hatıraları anımsarız. Dalıp gideriz eski güzel günlere hüzünle. Vardır hepimizin çayın hızına yetişilemeyen, komşu teyzelerin, komşu çocuklarının cirit attığı anıları. Dolup taşan evlerin yerini çoktan soğuk duvarlar almıştır. Ne çayın tadı kalmıştır çınlayan kahkahalarda, ne de bi tabak kısırın anlamı. Ve yabancıdır artık hemen bitişiğimizde ki dairede yaşayanlar. İnternetin hayatımıza girişiyle koptuk yaşamdan, yaşanılası insanlardan. Herkesin yediden yetmişe elinde telefonla gezdiği ve adeta robotlaştığı zamanlara düştü yolumuz. Masa başında toplanmış, birbirlerine bakmayan yüzler var dört bir yanımızda.

İster istemez itildiğimiz yalnızlığımızda Sohbet edebileceğimiz birini arar gözlerimiz. Elimizin altındaki akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarımız olur yakın arkadaşımız. Birileriyle tanışmak güdüsü tetikler konuşmak için. Hele bir de karantina günlerinde duvar bize, biz duvara bakarken durmak ne mümkün… Muhabbet Odaları nda klavyenin ucundan birilerine ulaşmak çok kolaydır. Birbirinden farklı onlarca insan, cümlelerin ardında kendine yakın birini aramaktadır. Bağlandığın anda senden çok uzaklardaki insanlar sanki yanıbaşındaymış gibidir. Bir selamına bakar yeni arkadaşlıklara yelken açısın. Sesli Sohbet Siteleri klavyenin ucundan kurduğun dünyadan biraz farklıdır. Akıp giden kelimelerin yerini, kendi sesinden düşen heceler alır. Duygunun tamamının yansıtılabilir oluşu  Sesli Chat farklı bir anlam katar. Ancak yazarken karşındakinin gizemini hissetmekte apayrıdır.

Muhabbetin Dibine Vurmak mı Dediniz?

Kabul edelim sokakta tanıştığımız biriyle kurduğumuz diyalogta yaşadığımız heyecanla, ekran başında yazışırken yaşadığımız heyecan aynı değildir. O kelimelerin arasından anlamaya çalışmak, her sözüne farklı anlam yüklemek daha bi tatlıdır. Kendi kendimize heyecanlanır, sinirlenir kimi zaman ise kızarız okurken 🙂 O gizem dürtüsü tetikte, belkide imkansızı başarıyormuş gibi yaptığımız kelime oyunları keyif verir her klavyenin başına oturuşumuzda. Eskiden kalan arkadaşlıklara, dostluklara özlem yaşar ya şuramızda, ‘belki’ diyerek yaklaşırız her konuştuğumuza. ‘Sanaldan dost olmaz’ diyenlere aldanma. Nice bağlar kurulur, nice anılar birikir bu platformlarda. Aslında işin özü ‘yürektir’. Koyduysan yüreğini ortaya, o kelimelerde yaşayan ‘sensin’dir. Doyasıya gülmek, saatin nasıl geçtiğini farketmemek ve Muhabbet in dibine vurmak Haydisohbete ‘de seninle. Çayını alıp yanına, yeni birilerine kendi dünyanı açmak istediğin her an da o birbirinden içten, candan Sohbetçi bu ekranda.Uzağı yakın etmek, ileride hatırlayıp gülümseyebileceğin yaşanmışlıklar biriktirmek senin elinde. Canının sıkıldığı her an konuşacak birini ararsan durma hemen tıkla !

 

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!