Şeyma'nın Romantizm Dolu Anları | HaydiSohbete.Com
Magazin Şeyma’nın Romantizm Dolu Anları

4 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 2 yorum yapıldı.

Şeyma’nın Romantizm Dolu Anları

Dün yine sosyal medya kullanıcıları Instagram hesabından paylaştığı resimlerle Şeyma’nın romantizm dolu anlarını konuştu. Yeni sevgilisiyle dünyayı gezen ve sık sık aşk dolu anlarını paylaşan Subaşı, dosta düşmana nispete devam ediyor. Her yaptığı olay olan, gezmelere doyamayan, hem sevilen hem de en çok yerilen Subaşı gündemde kalmayı hep başarıyor. Yakın zamanda Dubaili iş insanı sevgilisi Muhammed Alsaloussi ile nikah masasını oturacak olan Şeyma, heyecanınj ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşıyor.

Acun Ilıcalı Sessiz

Hayatımıza ‘Var mısın Yok Musun’ isimli yarışmayla giren ancak o dönem kimsenin farkına varmadığı Subaşı, medya patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı yasak aşkla hafızalarımızla yer edindi. O dönem evli olan ünlü Survivor’ın yapımcısı, iki çocuğunun annesinden boşanıp, bir kızının olduğu Şeyma Subaşı ile hayatını birleştirmişti. Ancak bu mutluluk uzun sürmeyip, 1.5 yıl sonra çift ani bir kararla boşanarak herkesi şaşırtmıştı. Ayrılığın hemen ardından dünyaca ünlü djle uzun soluklu bir ilişki yaşayan Subaşı, magazin basınının ve sosyal medyanın en çok konuşulanı olmayı başardı. Sürekli seyehat etmesi, kızı hakkında çıkan olumsuz haberler sonrası, Ilıcalı velayet davası açmış ve çocuğu velayeti babasına bırakılmıştı. Dj sevgilisi ile yaşadığı ilişkiye de ani bir kararla nokta koyan güzel fenomen, yine hakkında çıkan aşk dedikoduları ile ağızları açık bırakmıştı.

Hızına Yetişilemiyor

Her ayrılığının hemen ardından yeni bir aşk söylentisi çıkması ve iddiaların ortaya çıkan fotoğraflarla doğruluğunun kanıtlanması sosyal medyada Subaşı’nı gündeme taşıyor. Her fırsatta skandallarla zirveye oynayan fenomenimiz bu defada Dubaili sevgilisinden hamile olduğu ve evleneceği haberleriyle dedikodusever tayfanın diline düştü. Hamile olup olmadığı şimdilik kesinleşmesede, evleneceğini sosyal medya hesabından Şeyma’da doğruladı. Sevgilisinin ailesiyle tanışan kızımız, çok yakında yine soluğu nikah masasında alacak. Şimdilerde ise en çok konuşulan Şeyma’nın, eski eşi Acun’dan aldığı nafakanın ne olacağı. Nur topu gündemimizde züğürdün çenesi Şeyma’yı yormasa da, yaşadığı her anın keyfini çıkardığı ve konuşulanlara kulak tıkadığı paylaşımlarıyla ortada. Her gün yeni bir olayla haberlere bile konu olan Şeyma, daha çook uzun süre hayatımızda olacağa benziyor.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

  • 18 Mayıs 2021 / 13:07

    Ne yaptın be şeyma acun birakilirmi 😂😂 seymayida aramizda gormek isteriz en kısa zamanda.

    • 22 Mayıs 2021 / 16:09

      Gelmemesi hata zaten 🙂

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!