Sohbet Skype nedir skype nasıl kullanılır

1 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 5 yorum yapıldı.

Skype nedir?

Skype hemen hemen herkesin kullanmış olduğu sohbet programıdır. Daha önceleri buna benzer bir çok sohbet programı vardı fakat günümüz teknolojisinde artık skype sohbet malesef onları devre dışı bırakarak rakipsiz sohbet olarak yoluna tek başına yürümektedir. Bu programı daha önce kullanmayan kişilerin kafasında eminim skype ile alakalı sorular vardır. Skype nasıl kullanılır, skype nasıl yüklenir mi gibi daha birçok sorular akla gekmektedir. Skype,  görüntülü sohbet, yazılı sohbet ve sesli sohbet olmak üzere bir çok farklı şekilde kullanılabilir. Dünya ‘nın heryerinden istediğiniz zaman bağlantı yapıp sohbetinizi edebilirsiniz.

Skype nasıl kullanılır?

Skype isterseniz bilgisayarda isterseniz akıllı telefonlara program olarak indirip kullanabilirsiniz. Skype’yi kullanmaya başlamak için incelikle microsoft hesabı kurmanız gerekmektedir. Mail adresinizi aldıktan sonra mail adresinizi ve şifrenizi girerek sohbetinize başlayabilirsiniz. Yukarıda dedigim gibi isterseniz yazılı, sesli ve görüntülü olarak görüşme yapabilirsiniz. Kullanıcıların sıkça sorduğu soru skype’da arama ücretli mi ve ne kadardı. Buyurun bu sorunun cevabını aşağıda verelim.

Skype ücretli mi?

Skype’tan skype’a çağrılar ücretsizdir. Ama skype’tan cep telefonlarını veya sabit hatları aramak için biraz skype kontörü gerekir. Skype canlı sohbet tamamen ücretsiz olup sizlerden herhangi ücret talep edilmez.

Arkadaşlık sohbet siteleri giriş..

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

 • 10 Şubat 2021 / 19:16
  Night

  Ah yillar ah 🙂 Daha önceki yıllarda msn ler camfroglar ve daha birçok programlar vardi. Şimdi teknoloji daha da gelişmiş olsada eskileri gördüğümüz için onları özlüyoruz. Beni geçmişe götürdünüz çok sağolun.

 • 10 Şubat 2021 / 22:45

  Günümüzde msn vardi güzel di ama suan Skpe ondan daha guzel sesli guruntulu konuşmak acısından guzel uygulama .

 • 10 Şubat 2021 / 22:46
  MechuL

  Eski zamanlar daima guzel bir ani olarak kalacak içimizde fakat teknolojiye ayak uydurmamız gerekiyor ve skype sohbette suan buna en müsait program bence.

 • 10 Şubat 2021 / 23:37
  Gökhan

  En guzel yani ücretsiz olarak görüntülü konuşabiliyoruz fakat biraz daha gelistirmleri lazim

 • 10 Şubat 2021 / 23:38
  HavaLi

  Msn daga guseldi bence skp den amabununla idare ediyoruz mecbur ((:

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!