Süleyman Soylu TRT'de Konuştu | HaydiSohbete.Com
Genel Süleyman Soylu TRT’de Konuştu

3 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 1 yorum yapıldı.

Süleyman Soylu TRT’de Konuştu

Son günlerde gündemde deprem etkisi yaratan Sedat Peker’in videoları hakkında Süleyman Soylu TRT’ye konuştu. Türkiye günlerdir organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in açıklamarıyla çalkalanıyor. Üst üste sosyal paylaşım siteleri üzerinden demeçler veren ve videolar atan Sedat Peker, hem Türkiye basınının hem de dünya basının merceği altında. Hem eski bakan Berat Albayrak ve ailesi hem de  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında iddialarda bulunan Peker, twitter hesabından susmayacağını açık açık ifade ediyor. Kendisine komplo kurulduğunu ve ülkeye dönmeyi kesinlikle düşünmediğini belirten Peker, akıllada durgunluk veren açıklamalarına videolu destek vermeye devam ediyor. Şimdilerde bir çok siyasetçi, sanatçı ve ünlünün Peker’le olan fotoğraflarını Instagram ve twitter hesaplarından kaldırma telaşı Sedat Peker’i bir hayli sinirlendirdi.

Hadi Özışık Videosu Soylu’yu Öfkelendirdi

Geçtiğimiz günlerde Peker, gazeteci Hadi Özışık’ın susması ve konuyu kapatması için kendisini aradığını iddia etti. Süleyman Soylu ve bir çok devlet adamının Hadi Özışık’ı aracı olarak gönderdiğini iddia eden Peker’i, Hadi Özışık yalanlamıştı. Bunun üzerine iddialarını ispat etmek için bir video yayınlayan Peker, Özışık ve Soylu’nun aralarının bozulmasına neden oldu. Hadi Özışık gelen tepkiler üzerine Peker’le konuşmasının tamamen kendi inisiyatifi olduğunu ve  Süleyman Soylu’nun kesinlikle bilgisi dışında olduğunu belirtti. Bu açıklamaların ardından Soylu’da yaptığı konuşmasında Özışık’ı mahkemeye vereceğini belirtti. Tüm bu yaşananların şoku devam ederken dün Süleyman Soylu TRT’de canlı yayına çıktı konuyla alakalı açıklamarda bulundu.

Soylu Çok Sert Çıktı

Sedat Peker’in uyuşturucu ticaretinden, iş insanları arasındaki para alış-verişinde taraf olduğu ve bir çok usulsüz işte parmağının olduğunu iddia eden Soylu, sonucu ne olursa olsun terör ve mafya üyeleriyle mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Konuşmasında muhalefete de değinen Soylu, bakanlıktan kendisinin verimli olmadığını hissettiği anda kendisinin korkusuzca istifa edeceğini ve bu makamların derdinde olmadıklarını belirtti. Soylu ayrıca açıklamasında Peker’in aramalarla ilgili iddialarına da değinerek, Peker için çok sert ifadeler kullandı. ‘Karısının iç çamaşırına sığınan adam’ dediği Peker için aramalarla ilgili iddialarını videolu olarak ispat etmesini istedi.

 

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

  • 21 Mayıs 2021 / 20:26

    Mafya siyasi gazeteci ilişkileri hep bole devam eder edecektir

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!