Sohbet Whatsapp sohbet

1 hafta önce GoLqe tarafından eklendi. kez görüntülendi. 5 yorum yapıldı.

Whatsapp sohbet programı

Günümüz teknolojisi gün gün gelişmektedir. Bu gelişim birbirinden farklı birçok sohbet programlarını beraberinde ortaya çıkarmaktadır. Bunlardan birisi whatsapp sohbet programıdır. Artık insanların çoğunluğu whatsapp sohbet programını kullanarak hatta onunlada kalmadığı gibi whatsapp grupları kurmaya başlamışlardır. Program üzerinden resimler ve videolar paylasmakta programın özelliklerinden sadece bir kaçıdır. Bunun yanısıra görüntülü sohbet ve sesli sohbet özellikleride whatsapp’ı farklı kılan özellikleridir.

Whatsapp sohbet’te neler var?

Whatsapp chat programında görüntülü sohbet, sesli sohbet, resim ve video yollama gibi bir çok özellik mevcut. Bunlar yanısıra kişiler gruplar kurarak orada bir aile ortamı hazırlamaktadır. Diğer en büyük özelliği bir şehire yada ülkeye bağlı kalinmamasidir. Dünya’nın her yerinden insanlarla görüşmek de whatsapp programını farklı kılmaktadır.

Dünya genelinde 1.5 milyarın üzerinde Whatsapp kullanıcısı olduğu biliniyor. Etik değerler çerçevesinde farklı farklı insanlarla sohbetler edebilir, bunu ileriye taşımak isteyebilirsiniz. Bu arayışta kullanıcıların buluştuğu whatsapp chat, whatsapp sohbet, bedava whatsapp sohbet siteleri sizleri bekliyor. Keyifli sohbetler neticesinde uygun arkadaşlarla karşılıklı güven duygusu içinde whatsap üzerinden iletişim kurabilir, zamanla geniş bir arkadaş grubuna sahip olabilirsiniz.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

 • 15 Şubat 2021 / 10:34

  […] Whatsapp sohbet giriş için Tıklayın […]

 • 15 Şubat 2021 / 20:44

  Whatsap uygulaması guzel en guzeli sohbet resim çekip yollamak.whatsapsiz kalmıyalım:))

 • 15 Şubat 2021 / 23:43
  HavaLi

  Onuda Kaldircaklar Galiba ((:

 • 16 Şubat 2021 / 13:25
  SSCB

  whatsapta ne yav balkondan balkona bağırmanın yabancı adı 🙂

 • 16 Şubat 2021 / 15:26
  GoLqe

  Whatsapp ne kadarda özgür gibi görünse de oyle degil malesef. Fakat yinede güzel sohbet programı inkar edilemez

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

Don`t copy text!